Actualitat del Club

Vols que t'enviem l'Actualitat del Club cada cop que publiquem res? Dona'ns la teva adreça:
Termes i Condicions
Notícies o dades que volem compartir amb tothom. Recull de l'activitat que fem. Anuncis o comunicats a tots els associats... Si en caben de coses aquí!

Horaris Dobles Mixtes del dissabte 17

Ja estan penjats al tauló d'anuncis, els grups i els horaris pel campionat de dobles mixtes de demà.

Us recordem que comença a les 17:00, i farem servir les tres pistes fins a les 22:00. Llavors pararem per sopar i a continuació farem les eliminatòries: quarts de final, semifinals i final.

Com hi ha 18 parelles apuntades, els partits seran de 20 minuts, així que preguem puntualitat.

La parella guanyadora s'enfrontarà el dia 24 de juliol, coincidint amb la Festa d'Estiu, amb en Toni i la Marta, guanyadors del quadre del passat dia 3.

Homenatge als Feyts de Vilamagore... 1993

Ens fem ressó d'aquest comunicat rebut de l'Àrea de Comunicació de l'Ajuntament de Sant Pere de Vilamajor:

16 de Juliol de 2010

Si voleu tornar a reviure els primers anys del Vilamagore.

Si voleu recordar aquells primers passos que vàrem fer junts.

Si voleu repetir aquella sensació del bon teatre, fet a Sant Pere...

Us convidem a assistir a l'Homenatge als Feyts ... 1993

Programa d'actes:

  • 20:30 hores Arribada
  • 21:00 hores Presentació i homenatge
  • 21:15 hores Making off "Feyts ..."
  • 21:40 hores Mitja part, possibilitat de poder comprar alguna cosa per sopar
  • 22:00 hores Pel·lícula: "Presència històrica e feyts de Vilamagore 1993"

Hora: a partir de les 20:30 hores

Lloc: Camps de la Rectoria

Nou ranking de Tennis

Publiquem l'actualització dels rànquings Absolut, Femení i Infantil, després dels resultats del darrer campionat social. Ho podeu consultar al lloc habitual, dins de l'espai reservat al soci de la web.

Ara és l'hora de reptar als que tungueu pel devant! Si ho feu, no us oblideu de comunicar-ho al Toni o al Sergio.

 

Ultima Jornada Campionat Social 2010

Aquest cap de setmana, dia 5 i 6 de Juny, es celebra l'ultima jornada de cada grup, menys el grup infantil que els hi queda 3 jornades.

Llavors deixarem 2 setmanes per jugar els partits endarerits, fent l'entrega de trofeus el diumenge dia 20, és a dir que el dia màxim per jugar, és el dissabte dia 19 de Juny.

Aqui teniu la llista dels partits aplaçats i qui va ser la persona que el va aplaçar en primera instancia.

Molta Sort



Grupo 1

 

Persona que lo aplazo

Jordi Gual

vs

Jaume Vallmitjana

¿?

Toni Valor

vs

Toni Serra

Toni Valor

David Ibañez

vs

Xavi Soldevila

David Ibañez

David Ibañez

vs

Lluís Vallmitjana

David Ibañez

 

Grupo 2

 

Persona que lo aplazo

Pedro Gimber

vs

David Sole

David Sole

Francesc Codina

vs

Dani Santos

Francesc Codina

Leo Castilla

vs

Pedro Gimber

Pedro Gimber

David Sole

vs

Dani Santos

David Sole

 

Grupo 3

 

Persona que lo aplazo

Carlos Pitarch

vs

Mª Cruz De Paco

¿?

Carles Palomes

vs

Jordi Gutierrez

Carles Palomes

Alberto Chillon

vs

Victor Ortiz

Alberto Chillon

Miguel Navas

vs

Jordi Gutierrez

Miguel Navas

Eloy Pradillos

vs

Carlos Pitarch

Carlos Pitarch

Ferran Marin

vs

Pedro Romero

Ferran Marin

Jordi Gutierrez

vs

Alberto Chillon

Alberto Chillon

Alberto Chillon

vs

Maite Gutierrez

Alberto Chillon

Victor Ortiz

vs

Carlos Pitarch

Victor Ortiz

Carlos Palomes

vs

Eloy Pradillos

Carlos Palomes

Mª Cruz De Paco

vs

Alberto Chillon

¿?

Maite Gutierrez

vs

Carlos Pitarch

LLUVIA

Victor Ortiz

vs

Ferran Marin

Ferran Marin

Persona que lo aplazo

Carlos Pitarch

vs

Alberto Chillon

Alberto Chillon

Victor Ortiz

vs

Carlos Palomes

Carles Palomes

Pedro Romero

vs

Alberto Chillon

Alberto Chillon

Carlos Pitarch

vs

Ferran Marin

Ferran Marin

Victor Ortiz

vs

Miguel Navas

Miguel Navas

Pedro Romero

vs

Eloy Pradillos

¿?

Victor Ortiz

vs

Jordi Gutierrez

Victor Ortiz

Ferran Marin

vs

Carles Palomes

Ferran Marin

Carlos Pitarch

vs

Miguel Navas

Carlos Pitarch

Mª Cruz De Paco

vs

Victor Ortiz

Mª Cruz De Paco

Maite Gutierrez

vs

Jordi Gutierrez

Maite Gutierrez

 

Grupo 4

 

Persona que lo aplazo

Paqui Fernandez

vs

Alex Rosillo

Alex Rosillo

Maria Pazos

vs

Antonio Moreno

Maria Pazos

Ovidio Santos

vs

Domingo Ibañez

Ovidio Santos

Xavi Pedemonte

vs

Domingo Ibañez

¿?

Alex Rosillo

vs

Domingo Ibañez

Alex Rosillo

Jose Luis Espinosa

vs

Ovidio Santos

Ovidio Santos

Maria Pazos

vs

Paqui Fernandez

Maria Pazos

 

Grupo Femenino 1

 

Persona que lo aplazo

Eli Caballero

vs

Marian Palomares

6/7 LLUVIA

Cintia Sala

vs

Gisela Vallmitjana

Gisela Vallmitjana

Rosa Sanz

vs

Gisela Vallimtjana

Gisela Vallmitjana

Gladis Grau

vs

Gisela Vallmitjana

Gisela Vallmitjana

Cintia Sala

vs

Eli Caballero

Eli Caballero

Nuria Baguena

vs

Marta Lloret

Marta Lloret

Gladis Grau

vs

Eli Caballero

Eli Caballero

Rosa Sanz

vs

Nerea Moreno

Nerea Moreno

Nuria Baguena

vs

Gisela Vallmitjana

Gisela Vallmitjana

Eli Caballero

vs

Nerea Moreno

Eli Caballero

Marian Palomares

vs

Gisela Vallmitjana

Gisela Vallmitjana

 

Grupo Femenino 2

 

Persona que lo aplazo

Ester Alvarez

vs

Luisa Sanchez

Ester Alvarez

Luisa Sanchez

vs

Pati Puig

Pati Puig

Miriam Gamez

vs

Pati Puig

Pati Puig

Luisa Sanchez

vs

Nuria Serra

Nuria Serra

Pepi Sosa

vs

Pati Puig

Pati Puig

Nuria Serra

vs

Pati Puig

Pati Puig

Miriam Gamez

vs

Carla Pitarch

Carla Pitarch

Miriam Gamez

vs

Ester Alvarez

Miram Gamez

Encarni Baños

vs

Pati Puig

Pati Puig

Veronica Leon

vs

Carla Pitarch

Carla Pitarch

Montse Sosa

vs

Josefa Cervera

Montse Sosa

 

Grupo Infantil

 

Persona que lo aplazo

Victor Sebastian

vs

Aleix Jane

Victor Sebastián

Victor Sebastián

vs

Aleix Lladonosa

Victor Sebastian

Alex Isla

vs

Aleix Lladonosa

Aleix Lladonosa

Alvaro Castilla

vs

Guillem Figueiras

Guillem Figueiras

Josep Lidon

vs

Aleix Jane

6/2-2/2 LLUVIA

Sergi Lidon

vs

Alex Isla

¿?

Pol Sala

vs

Guillem Figueiras

Guillem Figueiras

Daniel Sanchez

vs

Aleix Jane

¿?

Josep Lidon

vs

Aleix Lladonosa

¿?

Sergi Lidon

vs

Victor Sebastian

¿?

Alvaro Castilla

vs

Pol Sala

Pol Sala

Daniel Sanchez

vs

Aleix Lladonosa

¿?

Aleix Jane

vs

Alvaro Castilla

¿?

Pol Sala

vs

Alex Isla

¿?

Guillem Figueiras

vs

Victor Sebastián

¿?

Josep Lidon

vs

Sergi Lidon

¿?

Alvaro Castilla

vs

Alex Isla

Alex Isla

Alex Isla

vs

Victor Sebastian

Alex Isla

Pol Sala

vs

Josep Lidon

Pol Sala

Aquest Dissabte 5 de Juny obrim la piscina

A vegades el temps ens intenta despistar, però no ho aconsegueix.

Aquest dissabte dia 5, primer cap de setmana de Juny, tornem a obrir la piscina.

L'horari serà el mateix de l'any passat: Ininterromput des de les 11 del matí a les 8 del vespre.

Obrirem dissabte i diumenge fins arribar al 24 de Juny, quan començarem a obrir tots els dies coincidint amb l'arribada de l'estiu.

La piscina romandrà oberta cada dia fins el diumenge 5 de setembre.

A gaudir-ho!

 

Casal Esportiu 2010

Ja esta obert el període d'inscripció al Casal Esportiu 2010 que es realitza al C.T Montseny.

Aquest any arriva ple de novetats :

  • L'horari l'ampliem, ara hi ha la possibilitat de fer de 9 a 17 h.
  • Hi haurà servei de menjador, on anirem al local social de les Faldes.
  • Per els més petits (P4 fins 2 on), hi haurà classes de natació gratuït.
  • Tindrem servei d'acollida de 8 a 9 h.

En el document annexe podeu trobar més informació i la fulla d'inscripció.

 

Per més informació podeu trucar al 669994413 o enviant un mail a escolatennis@ctmontseny.es o valor.mena@gmail.com

 

ATTACHMENTS TITLE
DOWNLOAD THIS FILE (FOLLETOFINAL CASAL 2010.pdf)Díptic[ ]1590 Kb

Pujada a Sant Elies

Cartel Sant Elies 2010Enguany que Sant Elies cau en diumenge, hem pensat fer una crida a tothom que vulgui fer en grup la pujada des de Les Faldes.

Ens trobarem el diumenge 25 a les 8 del matí a la porta del Club. No cal apuntar-se, tothom que vulgui venir l'únic que ha de fer és ser a l'hora indicada al punt de trobada i sortirem.

Qui vulgui dinar de la paella popular, prèviament haurà d'haver adquirit els tickets als llocs habituals, nosaltres no ho gestionem pas!

Porteu calçat còmode i aigua. I esmorzar, que ens paraerm a mig camí a recuperar forces. Ah!, i qui vulgui, la samarreta del Club, a veure si aconseguim que sen's vegi allà dalt!

 

Renovació de la Gespa de la Piscina

Imatge de les obres Han començat les obres de zona verda de la piscina.

Apart de replantar tota la gespa, instal·larem un sistema de rec automàtic i un dipòsit per recollir l'aigua de les dutxes i reaprofitar-la pel rec.

Actualitzat Classificació Lliga Social

Actualitzada totes les classificacions de tots els grups. Actualment estem per la jornada 4 i alguns grups comencen aquesta setmana la jornada 5.

A partir d'ara no us refieu que una setmana es juga i l'altre no, aprofitant el bon temps dels caps de setmana i que ara es fa fosc més tard, hi hauran partits a les 19:00h tant del dissabte com el diumenge.

Faig un petit resum dels partits pendents de cada grup, cadascu sap quants partits pendents li queden i ja sabeu, quan els volgueu jugar, comuniqueu-nos i us reservem la pista sense cap cost.

ABS Grup 1: Només hi ha un partit pendent.

ABS Grup 2: Queden 2 partits pendents, us comunicu, que Sergi Hernandez ha abandonat, llavors, la persona que hauria de jugar contra ell, aquella jornada descansara, la bona noticia es que ja teniu una persona que baixa, llavors, només hi haurà una altre persona que baixarà i una que promocionarà amb el 3º del Grup 3.

ABS Grup 3: 8 Partits pendents, a possar-vos les piles...

ABS Grup 4:  8 Partits pendents, li fan la competencia al Grup 3 ???

Fem Grup 1 : 3 partits i mig pendents ja que hi ha un que s'ha jugat un set i encara no s'ha finalitzat, ho volen deixar per l'emoció...

Fem Grup 2: 7 Partits pendents, aquest cap de setmana ha fet mal i s'han aplaçat molts partits, a veure si ens possem les piles i els juguem entre setmana o en algun forat del cap de setmana.

Infantil : 3 Partits pendents, molt bé nois, que n'aprenguin !!!

 

Anims i molta sort !

En setmana santa TOTS els grups juguen de campionat

Aquesta setmana santa i aprofitant que tenim 3 dies de festa, hem programat els partits per divendres, dissabte i diumenge.

Abans de jugar podeu trucar al adversari per saber que realment sap que juga, que pot ser que estiguin de vacances.

Moltes gràcies i molta sort!